Pronájem Bytu, Zahradní Rousínov

45 m2
13 000 Kč
(včetně právního servisu, bez provize RK)

Informace o nemovitosti

Bydlení z žádané lokalitě ROUSÍNOV – ulice Zahradní. Tento rousínovský bytový komplex Vám nabízí bydlení v centru města Rousínova, s pohodlným parkování, jedním dětským hřištěm a jedním sportovištěm – dostupné pouze rezidentům. Jedná se o byt 2+kk, s velkým balkónem, přístupným jak z ložnice tak i z obýváku. Byt je ihned nastěhování resp. k pronájmu. Naše RK Vám nabízí zajištění dlouhodobého nájmu solidními klienty. Tento byt má velmi dobrou dispozici o čemž se můžete přesvědčit na video prohlídce v galerii nebo přímo na místě, rádi Vám kdykoliv tento byt ukážeme. Tato lokalita Rousínov – Zahradní stojí, za prohlídku osobně! Byt je ve II.NP, přičemž s chodby je vstup do sympatického obytného prostoru 21 m2 (obývák + kuchyně) s přímým vstupem na balkón 6 m2, samostatná ložnice 10 m2, má také přístup na balkón. Koupelna je spojena s wc 4 m2, byt má zádveří 2 m2 a menší šatnu 2 m2.

Rousínov disponuje veškerou potřebnou infrastrukturou, školky, školy, restaurace i pestrá nabídka sportovišť. Nesmíme opomenout blízkost lesa a Drahanské vrchoviny vzdálené 4km. Rousínov a okolí nabízí široké možnosti pracovního uplatnění a výbornou dopravní dostupnost až už autobusy, tak i dálnicí D1, do Brna a Vyškova.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 5/06/2024
Budova: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Typ stavby: Bytový dům
Počet podlaží: 4
Umístění podlaží: 1. patro
Okolní zástavba: Obytná
Umístění : Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Rozvod topení : Ústřední plynové
Rozvod plynu: Plynovod
Elektřina: 230V
Typ odpadu: Veřejná kanalizace a jímka
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Telefon a internet
Doprava: Vlak, dálnice, silnice a autobus
Parkovací stání: ANO
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat