Prodej velkého rodinného domu 5+kk, o velikosti 214m2, s dvougaráží a s pozemkem 499m2, v obci Troubsko, okres Brno-venkov

214 m2
499 m2
16 950 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Prodej velkého rodinného domu 5+kk, o velikosti 214m2, s dvougaráží a s pozemkem 499m2, v obci Troubsko, okres Brno-venkov.

Velký rodinný dům s pozemkem o ideální velikosti 499m2, tento dům tvoří součást dvojdomu, k nimž vede samostatná příjezdová cesta.

Rodinný dům se nachází v obytné části Troubska s velmi dobrou dostupností do Brna, a to jak osobním autem, tak i příměstskými vlaky, se zastávkou 300m od domu.

Tento dům má velmi dobrou dispozici, kde v přízemí naleznete velký moderní obytný prostor s kuchyní, s velkorysými prosklenými hliníkovými okny (opatřenými trojskly a venkovními žaluziemi, což platí o všech oknech v domě), se vstupem na terasu a potom dále od zahrady. V přízemí je i dvougaráž s přímým vstupem do technické místnosti, dále na chodbu domu a v neposlední řadě je v přízemí i koupelna s WC.

Ve II. nadzemním podlaží je klidová část domu se čtyřmi samostatnými pokoji, šatnou a velkou koupelnou s WC.

Dům je postavený ve velmi dobré kvalitě a nevykazuje žádné stavební závady. Po několika letech obývání, ověřil svou plnou funkčnost.

Energetický štítek této budovy je C – 122 kh (m2 rok).

V rámci inzerce je videoprohlídka domu, která Vám umožní prohlídku v klidu Vašeho domova. Aktuální vybavení domu věrně ukazuje fotogalerie všech místností.

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Váš Tým ONYX REALITY.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 7/06/2024
Stavba: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
Typ domu: Patrový
Podlaží: 2
Plocha zastavěná: 214 m²
Plocha pozemku: 499 m²
Plocha zahrady: 244 m²
Parkování: Dvougaráž
Plyn: Plynovod
Kanalizace: Ano
Voda: Dálkový vodovod
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat