Prodej Stavebního pozemku Olšany, okres Vyškov

1 853 m2
7 875 250
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Stavební pozemek určený pro stavbu většího rodinného domu . Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 853m² s rozměry 65m délky a 31m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotný pozemek je mírně svažitý, s nadstandardní šířkou – 31m uliční šíře, má ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů.

Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě zkolaudovány 08/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 11/03/2024
Umístění pozemku: Klidná část obce
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Rozměry pozemku: 65m x 31m
Svažitost: Rovný
Orientace pozemku: Jižní
Hodnocení nemovitosti: 5/5
Vodovod: Ano
Elektrická energie: Ano
Kanalizace: Ano
Internet: Optický kabel
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat