Prodej Stavebního pozemku Olšany, okres Vyškov

2 035 m2
6 836 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Zcela výjimečný stavební pozemek v atraktivní lokalitě s jedinečným umístěním a skvělou orientací v Olšanech u Vyškova.

Výměra 2 035m2 a jeho rozměry 26m x 65m jsou ideální pro rodinnou vilu např. tak ji vidíte ve vizualizacích nebo zcela podle Vašich představ, na plně zasíťovaném stavebním pozemku s přípojkou na kanalizaci, vodu, el. energii a optický kabel včetně nové příjezdové asfaltové cesty s jihozápadní orientací, ze severu krytý terénním svahem. Dalším důležitým faktorem tohoto pozemku, že budete mít jen jednoho souseda, pozemek se nachází na konci slepé účelové komunikace. O naprostém klidu zde nemůže být pochyb. Do lesa může v papučích, ale v Brně jste do půl hodinky.

Vlastník jelikož je právnickou osobou – plátce dph – umožňuje tímto nakoupit tento stavební pozemek v režimu bez dph tj. o 21% levněji. Pokud si tento pozemek koupíte do Vaší firmy, tak ho po 5 letech můžete převést na sebe již bez nutnosti pozemek zatěžovat dph.

V Olšanech naleznete základní občanskou vybavenost, vč. mateřské školy, na základní školu jsou to 3 km do nedalekých Habrovan a do Rousínova 7 km. Do Brna a Vyškova lze dojet jak po D1, tak i intenzivními autobusovými spoji.

Detaily tohoto pozemku Vám rádi odprezentujeme osobně nebo v naší kanceláři.

Váš tým ONYX REALITY.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 17/04/2024
Umístění pozemku: Klidná část obce
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Rozměry pozemku: 65m x 25m
Svažitost: Rovný
Orientace pozemku: Jižní
Hodnocení nemovitosti: 5/5
Vodovod: Ano
Elektrická energie: Ano
Kanalizace: Ano
Internet: Optický kabel
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat