Prodej Rodinného domu, Rousínov, okres Vyškov

192 m2
789 m2
5 490 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Samostatně stojící Rodinný dům 6+kk v Rousínově s výhledem – ve fázi hrubé stavby. Představujeme Vám RD připravený k dokončení dle Vašich požadavků.

Dům je ve fázi hrubé stavby a jeho dokončení čeká jen na Vás. Tento dům o dispozici 6+kk, nabízí mnoho prostoru pro početnou rodinu resp. drobnými dispozičními úpravami lze změnit i jeho vnitřní uspořádání.

Dům má veškeré inženýrské sítě před pozemkem, s nájezdem na komunikaci. Svislé konstrukce jsou kompletně ze systému YTONG, střecha je opatřena taškami BRAMAC, okna a dveře jsou plastová s izolačními trojskly.

Energetický štítek naprojektované stavby B. Dům je koncipován s vytápěním pomocí Tepelného čerpadla a rozvadeč je uzpůsoben FVE.

Pro dokončení je orientační rozpočet 2,5-3,0 mil.Kč Majitel je připraven poskytnou potřebnou součinnost při přípravě dokončovacích prací.

Rousínov patří mezi velmi žádané lokality, neboť nabízí velmi dobrou infrastrukturu – školy, školky,restaurace, několik obchodů s potravinami, poštu a bohaté kulturní a sportovní vyžití s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna – 25km a Vyškova – 12km a intenzivním autobusovým spojením.

Velmi výrazným pozitivem je blízkost Rousínova k přírodě, za 3km začínám Drahanská vrchovina s obrovským turistickým potenciálem.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 19/05/2024
Stavba: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
Typ domu: Patrový
Podlaží: 2
Plocha zastavěná: 192 m²
Plocha pozemku: 789 m²
Plocha zahrady: 454 m²
Parkování: Ano
Plyn: Plynovod
Kanalizace: Ano
Voda: Dálkový vodovod
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat