Prodej rekreačního objektu Hodúnka, Okres Blansko

1 088 m2
36 554 m2
Info v RK
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Rádi bychom Vás přivítali v rozestavěném bývalém školícím/rekreačním středisku HODÚNKA. Tento areál nabízí širokou škálu nového využití. Největší potenciál však nabízí jeho přestavba na APARTMÁNOVÉ REKREAČNÍ BYTY.

Projekt REKREAČNÍHO APARTMÁNOVÉ BYDLENÍ, který v galerii představujeme, je dílem mladého pražského architektonického studia LIPSKIJ. Na zastavěné ploše 908m2 je navrženo 14 bytů, většina bytů je vybavena terasami s kontaktem s přírodou, vlastní prostor pro sportovní vybavení (kola,lyže) je samozřejmostí stejně jako odpovídající parkovací místo.

Nemovitost se nachází v panenské přírodě uprostřed lesů Českomoravské vrchoviny v okrese Blansko poblíž obce Hodonín u Kunštátu. V nejbližším okolí se nachází velké množství atraktivních turistických cílů např.: Zámek Kunštát, westernové městečko v Boskovicích a zámek v Letovicích. Samozřejmostí jsou turistické a cyklistické trasy. Významným zimním benefitem je ski areál Hodonín u Kunštátu s nejdelší sjezdovkou na Vysočině.

Areál je tvořen třemi navzájem propojenými budovami o celkové zastavěné ploše 1088m2. Celková výměra pozemku činí 36 554m2 z toho připadá na lesy a zbývající část tvoří okolí budov tvořeného loukami.

Objekt je rozdělen do 3 budov. Hlavní budova má 4 podlaží a v nedávné době prošla nedokončenou generální rekonstrukcí. Tato budova je koncipována jako ubytovací část a nachází se v ní 6 dvoupokojových apartmánů s vlastním sociálním zařízením.

Druhá budova sloužila jako zázemí se stravovacím provozem a je v původním stavu.

Třetí menší budova jsou dílny a garáže po částečné rekonstrukci.

Celková zastavěná plocha: 1 088 m2 Celková plocha pozemku: 36 554 m2 Objekt je připojený k veškerým inženýrským sítím jako el. energie, plyn, voda je čerpána z místních studní a má vlastní čistírnu odpadních vod.

Přímo k objektu vede zpevněná příjezdová cesta. Je k dispozici projektová dokumentace pro rekonstrukci včetně vydaného stavebního povolení.

 

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 24/08/2023
Budova: Cihlová
Stav: V rekonstrukci
Typ stavby: Patrový
Počet podlaží: 3
Počet podzemních podlaží: 1
Výtah: NE
Bezbariérový přístup: NE
Okolní zástavba: Rekreačně nevyužitá
Umístění : Samota
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat