Prodej Stavebního pozemku, Rousínov, Okres Vyškov

1 133 m2

Informace o nemovitosti

Stavební pozemek pro řadový rodinný dům v Rousínově – Slavíkovicích. Pro tento stavební pozemek o výměře 1133m2, uliční šířce 8,5m je stavebním úřadem vydána pravomocná výjimka pro stavbu řadového RD.

Pozemek je rovinatý, nacházející v zahradách stávajících RD ve Slavíkovicích. Možná zástavba ve v navržena brněnským architektem J. Tesařem a její 3D model naleznete v galerii, stejně jako možné umístění na pozemku. Za navrhovanou stavbou RD se nachází velmi prostorná zahrada v několika ovocnými stromy.

Pozemek je přístupný po nezpevněné cestě (60m), u pozemku je možnost napojení na el. energii. Vodovodní řad a splašková kanalizace je v komunikace (60 m od pozemku). Jako alternativní zdroj pitné vody může být studna s dobrou dosažitelností.

Místní část Slavíkovice je jednou z místních částí města Rousínova, město jenž nabízí velmi bohatou infrastrukturu vč. vzdělání, kultury i bohatého sportovního vyžití. Dále nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost po D1 do Brna či Vyškova a zároveň je to pár minut autem do lesa – Drahanské vrchoviny.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 12/03/2024
Umístění pozemku: Obytná
Příjezdová komunikace: Neupravená
Rozměry pozemku: 133m x 8,5m
Svažitost: Rovný
Orientace pozemku: Jihovýchodní
Vodovod: Vlastní studna
Kanalizace: Ne
Elektrická energie: Na hranici pozemku
Plynovod:
Hodnocení nemovitosti: 3,5/5
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat