Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 141m² s rozměry 30m délky a 36m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotný pozemek je mírně svažitý, s nadstandardní šířkou – 36 m uliční šíře, má ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů. A má pouze jednu sousední stavební parcelu.

Veškeré inženýrské sítě  na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě zkolaudovány 08/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

Stavební pozemek určený pro stavbu většího rodinného domu . Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 853m² s rozměry 65m délky a 31m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotný pozemek je mírně svažitý, s nadstandardní šířkou – 31m uliční šíře, má ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů.

Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě zkolaudovány 08/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

V přímém zastoupení vlastníka, nabízíme jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 1191m² v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.

Pozemek má jižní orientaci a je situován v horní části této lokality, čímž skýtá možnost netradičního architektonického řešení. Zástavba bude realizována jen ja spodní straně pozemku.

V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.

Pozemek obdélníkového tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:

 •  el. energie
 •  voda
 •  splašková kanalizace
 •  plyn
 •  optický kabel
 •  příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací, s veřejným osvětlením – v majetku obce Nemojany, která na ní zajišťuje údržbu.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.

Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky. A tzv. přes kopec je vyhlášené přírodní koupaliště u Libuše s ikonickým kioskem PANELKA.

 • Zasíťovaný Stavební pozemek 947m2 (23,8m šířka x 40m délky) ve Štiříně/Kamenici – ul. Vnitřní. Nedaleko Prahy, v blízkosti D1 a v unikátním prostředí přírody, prestižního golfu, státního zámku a třeba i koňských stájí.Pozemek je součástí již 20 leté zástavby v bezprostřední blízkosti obce Kamenice, která nabízí výbornou infrastrukturu – škola, školka, pošta, obchody, restaurace apod. Obec má dobré sociální klima.V rámci této lokality je pozemek v odvrácené části od silnice s jižní orientací, mírně svažitý.Pozemky jsou ve velmi žádané lokalitě východně od Prahy, s dobrou dopravní dostupností 7 minut na D1. Okolní zástavba cca 25 samostatných rodinných domů.

  K pozemkům jsou přivedené přípojky těchto sítí:

  – elektrická energie – ukončená tzv. antoníčkem 3*25A

  – přípojka plynu – ukončená ve skříni na pozemku

  – vodovodní přípojka

  – splašková kanalizace – Právě dokončena

  – komunikace zpevněná bez asf. povrchu, který bude realizován po dokončení kanalizace – dle investičního plánu obce 2024 bude vybudována zcela nová komunikace

  rý bude realizován po dokončení kanalizace – dle investičního plánu obce 2024 bude vybudována zcela nová komunikace

Samostatně stojící Rodinný dům 6+kk v Rousínově s výhledem – ve fázi hrubé stavby. Představujeme Vám RD připravený k dokončení dle Vašich požadavků.

Dům je ve fázi hrubé stavby a jeho dokončení čeká jen na Vás. Tento dům o dispozici 6+kk, nabízí mnoho prostoru pro početnou rodinu resp. drobnými dispozičními úpravami lze změnit i jeho vnitřní uspořádání.

Dům má veškeré inženýrské sítě před pozemkem, s nájezdem na komunikaci. Svislé konstrukce jsou kompletně ze systému YTONG, střecha je opatřena taškami BRAMAC, okna a dveře jsou plastová s izolačními trojskly.

Energetický štítek naprojektované stavby B. Dům je koncipován s vytápěním pomocí Tepelného čerpadla a rozvadeč je uzpůsoben FVE.

Pro dokončení je orientační rozpočet 2,5-3,0 mil.Kč Majitel je připraven poskytnou potřebnou součinnost při přípravě dokončovacích prací.

Rousínov patří mezi velmi žádané lokality, neboť nabízí velmi dobrou infrastrukturu – školy, školky,restaurace, několik obchodů s potravinami, poštu a bohaté kulturní a sportovní vyžití s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna – 25km a Vyškova – 12km a intenzivním autobusovým spojením.

Velmi výrazným pozitivem je blízkost Rousínova k přírodě, za 3km začínám Drahanská vrchovina s obrovským turistickým potenciálem.

VELKÝ BYT V PARKU BRNO – ČERNÁ POLE. Tento prvorepublikový byt je určen k rekonstrukci. Nabízíme velmi zajímavý byt k vlastní přestavbě. Jeho poměrně velká výměra cca 95m2, nabízí zajímavý potenciál pro přestavbu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí na ul. Jugoslávská obklopený městským parkem s velmi dobrým dopravním spojením do centra města. Byt je aktuálně o dispozici 3+1, byt si můžete nerušeně prohlédnout v rámci videoprohlídek. Byt je možné variantně přestavět viz například naše vizualizace v galerii. K bytu patří i část zahrady pro pěstování zeleniny či odpočinku.

V případě zájmu o osobní prohlídku je Vám tým ONYX REALITY plně k dispozici.

STAVEBNÍ POZEMEK pro osobitého klienta. Jedná se menší stavební pozemek o velikosti 353 m2 umístěný ve svahu, který vyžaduje netradiční přístup a tomu odpovídající klientelu. Pozemek je úzký a velmi svažitý, což nejsou pozitivní parametry pro stavební pozemky, ale ve spolupráci v architektem Honzou Tesařem z Brna jsme vytvořili velmi zajímavou zastavovací studii rodinného domu. Její 3D model naleznete v příloze. Jedná se o dvoupodlažní RD zasazený do svahu s otevřením obytných místností na západ. Posuďte sami tuto netradiční, ale velmi zajímavou architekturu.

Pozemek je přístupný ze dvou strana má veškeré inženýrské sítě v přilehlé komunikaci.

Nachází se v Rousínově, ale ve velmi klidné části města. Rousínov disponuje velmi bohatou infrastrukturou vč. sportovního a kulturního života a intenzivním autobusovým spojením s okolními městy.

ZASÍŤOVANÝ STAVEBNÍ pozemek 1.215 m2 pro stavbu polořadového domu. Představujeme Vám tento stavební pozemek v klidné místní části města Rousínova – ve Vítovicích. Ten kdo chce mít pár kroků do lesa a přitom být v dobré dojezdové vzdálenosti do města Brna či Vyškova, tak tato lokalita je to pravé.

Dostupné jsou všechny inženýrské sítě: vodovodní řad, elektrická energie, plynovod a samozřejmě i splašková kanalizace.

Již zde bylo i vydáno ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ, kterému již skončila sice platnost, ale dá se z něj vycházet při dalších stavebních řízeních.

Pozemek má uliční šíři 10,5 metru, je rovinatý s jižní orientací.

Ve Vítovicích je minimální doprava resp. v této části obce není dopravní zátěž vůbec žádná, tedy naprostý klid a blízkost lesa.

Vítovice mají velmi intenzivní autobusové spojení s Rousínovem – s návazností na Brno, Vyškov atd.

V galerii naleznete kromě mnoha fotografií i inspirativní zastavovací studii.

Stavební pozemek pro řadový rodinný dům v Rousínově – Slavíkovicích. Pro tento stavební pozemek o výměře 1133m2, uliční šířce 8,5m je stavebním úřadem vydána pravomocná výjimka pro stavbu řadového RD.

Pozemek je rovinatý, nacházející v zahradách stávajících RD ve Slavíkovicích. Možná zástavba ve v navržena brněnským architektem J. Tesařem a její 3D model naleznete v galerii, stejně jako možné umístění na pozemku. Za navrhovanou stavbou RD se nachází velmi prostorná zahrada v několika ovocnými stromy.

Pozemek je přístupný po nezpevněné cestě (60m), u pozemku je možnost napojení na el. energii. Vodovodní řad a splašková kanalizace je v komunikace (60 m od pozemku). Jako alternativní zdroj pitné vody může být studna s dobrou dosažitelností.

Místní část Slavíkovice je jednou z místních částí města Rousínova, město jenž nabízí velmi bohatou infrastrukturu vč. vzdělání, kultury i bohatého sportovního vyžití. Dále nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost po D1 do Brna či Vyškova a zároveň je to pár minut autem do lesa – Drahanské vrchoviny.

Jedinečný a jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 977m² rozměry v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.
Pozemek má ideální jižní orientaci, veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:
– el. energie
– voda
– splašková kanalizace
– plyn
– optický kabel
– příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací.
V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.
Pozemek obdélníkového tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.
Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky.

Jedinečný a jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 2 052m² rozměry v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.
Pozemek má ideální jižní orientaci, veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:
– el. energie
– voda
– splašková kanalizace
– plyn
– optický kabel
– příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací.
V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.
Pozemek neobvyklého tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.
Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky.

KOMERČNÍ PROSTRORY, vhodné pro showroom, reprezentativní obchodní prostory, pobočku banky či pojišťovny v novém polyfunkčním objektu na nově zrekonstruované ulici PLOTNÍ. Tyto prostory jsou možné rozdělit i na dva samostatné prodejní celky. Jsou vybaveny vlastní vzduchotechnikou, klimatizací, ÚT, elektroinstalací, EPS, EZS. V podlaze jsou datové rozvody elektro i elektroinstalace. Garážové stání je součásti ceny. Dále je možno pronajmout parkovací stání přímo před prodejnou pro klienty. K prodejní ploše náleží zázemí ve formě soc. vybavení, samostatné kuchyňky a příručního skladu. Důležitým prvkem je velká prosklená výloha, pro reklamní sdělení – významný provoz tramvají.

KOMERČNÍ PROSTRORY, vhodné pro showroom, reprezentativní obchodní prostory, pobočku banky či pojišťovny v novém polyfunkčním objektu na nově zrekonstruované ulici PLOTNÍ. Tyto prostory jsou možné rozdělit i na dva samostatné prodejní celky. Jsou vybaveny vlastní vzduchotechnikou, klimatizací, ÚT, elektroinstalací, EPS, EZS. V podlaze jsou datové rozvody elektro i elektroinstalace. Garážové stání je součásti ceny. Dále je možno pronajmout parkovací stání přímo před prodejnou pro klienty. K prodejní ploše náleží zázemí ve formě soc. vybavení, samostatné kuchyňky a příručního skladu. Důležitým prvkem je velká prosklená výloha, pro reklamní sdělení – významný provoz tramvají.

K ceně se připočítává DPH.

Prodej Pole v obci Ponětovice.

 

Pozemek navazuje na soubor pozemků využívaných jako rekreační plochy.

Představujeme Vám LES na hranici mezi obcemi Olšany a Habrovany. Les navazuje na obytnou zástavbu a je ohraničen bývalým olšanským kamenolomem. Jedná se svažitý terén, ale s dobrou přístupovou cestou ze silnice.

Nachází se zde také již opuštěný malý kamenolom.

Stáří lesního porostu cca 100let. Jedná se o les hospodářský tudíž je možná místní těžba, s průběžným samoobnovením okolního porostu. Nynější stav dřeviny dub50%, buk30%, habr/akát/Olše20%. Další informace o množství dřeviny a hmotnatosti naleznete na serveru uhul.cz.

Bližší informace ev. prohlídku žádejte na ONYX REALITY s.r.o.

Jedinečný stavební pozemek o výměře 690m² v Nemojanech Podhoří.
Veškeré inženýrské sítě jsou přivedené na pozemky (el. energie, voda, splašková kanalizace, plyn, optický kabel) vč. nově účelově vybudované příjezdové komunikace vydlážděnou zámkovou dlažbou.

Pozemek obdélníkového tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorných RD.

Nemojany se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny rájem turistů, cyklistů, houbařů a třeba i rybářů (v obci je rybník – cca 1 km). Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky. Do lesa je to z cca 1 km. V této části obce je minimální dopravní zatížení a přitom je na dálnici 8km a pouze 30 km od Brna.

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme soubor stavebních pozemků v obci Lažany. Pozemky jsou vhodné pro development, celá tato oblast je územním plánem připravena pro výstavbu rodinných domů. Teno soubor pozemků představuje největší celek v dané lokalitě. Jedná se o velmi pěkné místo pod lesem kousek od Brna. Pozemky jsou mírně svažité se západní orientací. Inženýrské sítě v dosahu.

Na jaře roku 2022 jsme prodali Rodinný dům v Komořanech.

Pronájem bytu 2+kk v Rousínově v nově rekonstruovaném bytovém domě v Rousínově na náměstí. Byt se nachází v památkově chráněné historické budově a je po zdařilé rekonstrukci. Byt se nachází v přízemí. Po vstupu do bytu se dostane do prostorné chodby, která nabízí mnoho místa pro skříně, z chodby je vstup do koupelny s wc, z chodby vedou dveře dále do obytného prostoru s kuchyní s novou kuchyňskou linkou s novými spotřebiči (lednička, myčka, sklokeramická indukční varná deska, digestoř).

Možnost ubytování i pro zahraniční pracovníky.

Představujeme Vám nemovitost – bývalou hlavní budovu UP – nyní procházející změnou Územního plánu, která z této budovy učiní novou developerskou příležitost. Budova resp. její nosné konstrukce jsou ve velmi dobrém technické stavu a dávají možnost jejich využítí pro NOVÝ BYTOVÝ DŮM. Věškeré potřebné inženýrské sítě jsou přivedené k objektu včetně plochy pro parkování až se 44 místy. ,

Celkem budovy nabízí cca 3.330 m2 užitné plochy pro přestavbu na bytový dům. Nový Územní plán poskytne možnost přestavby na bytový dům např. se 40 byty nebo polyfunkční objekt s kancelářemi a byty.

Rousínov je velmi žádanou lokalitou díky své blízkosti městu Brnu s napojením přes D1.

Zasíťovaný Stavební pozemek 944m2 (23,6m šířka x 40m délky) ve Štiříně/Kamenici – ul. Vnitřní. Nedaleko Prahy, v blízkosti D1 a v unikátním prostředí přírody, prestižního golfu, státního zámku a třeba i koňských stájí.

Pozemek je součástí již 20 leté zástavby v bezprostřední blízkosti obce Kamenice, která nabízí výbornou infrastrukturu – škola, školka, pošta, obchody, restaurace apod. Obec má dobré sociální klima.

V rámci této lokality je pozemek v odvrácené části od silnice s jižní orientací, mírně svažitý.

Pozemky jsou ve velmi žádané lokalitě východně od Prahy, s dobrou dopravní dostupností 7 minut na D1. Okolní zástavba cca 25 samostatných rodinných domů.

 

K pozemkům jsou přivedené přípojky těchto sítí:

– elektrická energie – ukončená tzv. antoníčkem 3*25A

– přípojka plynu – ukončená ve skříni na pozemku

– vodovodní přípojka

– splašková kanalizace – právě dokončena

– komunikace zpevněná bez asf. povrchu, který bude realizován po dokončení kanalizace – dle investičního plánu obce 2024 bude vybudována zcela nová komunikace

Jedinečné stavební pozemky o výměře 690-2102m² v Nemojanech Podhoří.
Veškeré inženýrské sítě jsou přivedené na pozemky (el. energie, voda, splašková kanalizace, plyn, optický kabel) vč. nově účelově vybudované příjezdové komunikace vydlážděnou zámkovou dlažbou.

Pozemky obdélníkových tvarů s dostatečnou šíří k realizování prostorných RD.

Nemojany se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny rájem turistů, cyklistů, houbařů a třeba i rybářů (v obci je rybník – cca 1 km). Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky. Do lesa je to z cca 1 km. V této části obce je minimální dopravní zatížení a přitom je na dálnici 8km a pouze 30 km od Brna.