Nově vymalovaný, s vybroušenými a nalakovanými parketami. Zděným bytovým jádrem vč. nové elektroinstalace (rekonstrukce před 10lety).

Prosvětlený byt s okny především na jih, ale i na sever tj. velmi dobře větratelný. Panelových dům je po kompletní revitalizaci – stoupačky, zateplení fasády, plastová okna, výtah, celkově velmi dobře udržovaný.

Připravený k vybavení Vaším novým nábytkem a okamžitému nastěhování.
Klidná část Bohunic s velmi dobrým dopravním spojením do centra. Po shlédnutí videoprohlídky a inspirativních vizualizacích Vás osobně bytem provedeme.

Váš tým ONYX REALITY

Pozemek pro rekreační stavbu ve velmi žádané lokalitě Brno-Lesná s dechberoucím výhledem. Na tomto pozemku se nachází stávající rekreační objekt, který lze přestavět či postavit nový.

Plocha objektu 50m2 prvního nadzemní podlaží + obytné podkroví + podzemní podlaží, které může být i významně větší než 50m2 s optimálním využítím kaskádového profilu tohoto pozemku.

Pro rekreaci ve městě Brně mnoho lepších pozemků nenajdete. Pozemek má přístup ze zpevněné komunikace a je na něj přivedena elektrická energie.

Přijďte se přesvědčit o výjimečnosti tohoto rekreačního pozemku, resp. nás kdykoliv kontaktujte a my Vám pozemek osobně představíme.

Tým ONYX REALITY.

Zcela výjimečný stavební pozemek v atraktivní lokalitě s jedinečným umístěním a skvělou orientací v Olšanech u Vyškova.

Výměra 2 035m2 a jeho rozměry 26m x 65m jsou ideální pro rodinnou vilu např. tak ji vidíte ve vizualizacích nebo zcela podle Vašich představ, na plně zasíťovaném stavebním pozemku s přípojkou na kanalizaci, vodu, el. energii a optický kabel včetně nové příjezdové asfaltové cesty s jihozápadní orientací, ze severu krytý terénním svahem. Dalším důležitým faktorem tohoto pozemku, že budete mít jen jednoho souseda, pozemek se nachází na konci slepé účelové komunikace. O naprostém klidu zde nemůže být pochyb. Do lesa může v papučích, ale v Brně jste do půl hodinky.

Vlastník jelikož je právnickou osobou – plátce dph – umožňuje tímto nakoupit tento stavební pozemek v režimu bez dph tj. o 21% levněji. Pokud si tento pozemek koupíte do Vaší firmy, tak ho po 5 letech můžete převést na sebe již bez nutnosti pozemek zatěžovat dph.

V Olšanech naleznete základní občanskou vybavenost, vč. mateřské školy, na základní školu jsou to 3 km do nedalekých Habrovan a do Rousínova 7 km. Do Brna a Vyškova lze dojet jak po D1, tak i intenzivními autobusovými spoji.

Detaily tohoto pozemku Vám rádi odprezentujeme osobně nebo v naší kanceláři.

Váš tým ONYX REALITY.

Stavební pozemek do dvou milionů korun – cca 400 m2. Na tomto pozemku o výměře 811m2 je povolené postavit Rodinný dům o dvou bytových jednotkách, tak jak vidíte v přílohách naší inzerce a to jak na vizualizacích, tak i v navrhovaném projektu.

Tento projekt Rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami je stavebním zákonem, obcí Bohdalice a OUPR povolen. V praxi to znamená, že v tomto rodinném domě vzniknou tzv. prohlášením vlastníka dvě samostatné bytové jednotky, které budou i takto samostatně zapsané v katastru nemovitostí.

K tomuto rovinatému pozemku vedou veškeré inženýrské sítě (voda, elektrická energie a kanalizace) a tak jak vidíte na aktuálních fotografiích i příjezdová cesta je nově vybudovaná. V okolí panuje čilý stavební ruch s výstavbou nových RD.

Obec Bohdalice je velmi klidnou vesnicí na jih od Vyškova, se základní infrastrukturou. Pokud jste připraveni vlastnit menší pozemek  400m2 a k tomu mít plnohodnotný RD 4+KK s užitnou plochou přes 126m2 a za velmi výhodných cenových podmínek je tento projekt připravený pro Vás.

Komerční stavební pozemek v průmyslovém areálů TOS KUŘIM. 

Velmi vhodný pro výrobní firmu včetně povolené těžké výroby. Tento komerční pozemek je určený pro jakoukoliv výrobu a skladování, samozřejmostí je možnost realizace i administrativní budovy. 

Může být určen i pro dvě výrobní firmy. Obdélníkový tvar pozemku, se všemi potřebnými inženýrskými sítěmi, naprosto rovinatý, bez ekologické zátěže. 

Pozemek je uvnitř stabilizovaného výrobního areálu s nepřetržitou strážní službou, bez negativních stanovisek sousedů a dotčených orgánu státní správy.

Stavební pozemek u potůčku v Pustiměři. Rovinatý, velký pozemek s původní stavbou RD určenou k rozsáhlé rekonstrukci/demolici. Pozemek má veškeré potřebné atributy pro výstavbu rodinného domu – vodovodní přípojka i studna, splašková kanalizace, plyn, el. energie a příjezd po obecní komunikaci.

Pustíměř se v poslední době stala vyhledávanou lokalitou pro rodinné bydlení. Blízkost města Vyškova, výborné dopravní napojení, blízkost přírody Drahanské vrchoviny a základní občanskou vybavenost. To je současná Pustiměř – Vaše nová adresa pro klidné rodinné bydlení u potůčku.

Komerční pozemek pro výstavbu průmyslové-logistické haly. V tomto inzerátu – indikativní nabídce prezentujeme komerční pozemek z našeho portfolia, který je platným územním plánem obce určen pro výstavbu výrobní/logistické haly.

Pozemek se nachází v okrese Kroměříž s dopravním napojením na D1 – 5 km v mimo intravilán obce.

Pozemek o celkové rozloze 20 000 m2 nabízí možnost výstavby haly o celková výměra 10 000 m2.
Veškeré inženýrské sítě jsou dostupné a odpovídají kapacitou připojení plánovanému záměru.

V případě vážného zájmu jsme připraveni poskytnout komplexní informace pro due diligence ev. zastupovat konečného uživatele při projekčních a inženýrských činnostech.

Komerční pozemek pro výstavbu průmyslové haly. V tomto inzerátu – indikativní nabídce prezentujeme komerční pozemek z našeho portfolia, který je platným územním plánem obce určen pro výstavbu výrobní haly (nerušící výroba).

Pozemek se nachází v okrese Vyškov s dopravním napojením na D1 – 7km v intravilánu obce.

Pozemek o celkové rozloze 30 000 m2 nabízí možnost výstavby haly o celková výměra cca 10 000 m2. Veškeré inženýrské sítě jsou dostupné a odpovídají kapacitou připojení plánovanému záměru.

V případě vážného zájmu jsme připraveni poskytnout komplexní informace pro due diligence ev. zastupovat konečného uživatele při projekčních a inženýrských činnostech.

Stavební pozemek ve všemi inženýrskými sítěmi za bezkonkurenční cenu s jihozápadní orientací, téměř rovinatý. Nedávno vybudovaná splašková kanalizace a za nedlouho realizována příjezdová komunikace, dávají tomuto pozemku všechny potřebné atributy pro výstavbu rodinného domu. Byť je pozemek užší cca 11m, tak i po dodržení nezbytných zákonných odstupových vzdáleností je zde možno postavit plnohodnotný rodinný dům ev. po dohodě se sousedy např. polořadový RD. Zastavěná plocha domu může být v tomto případě až 160m2. Celý obvod pozemku je možno oplotit.

Obec Babice u Rosic, vzdálená 20minut od Brna nabízí velmi klidné prostředí pro bydlení. V současné době je zde přirozený mix nových rodinných domů a původní zástavby.

Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 141m² s rozměry 30m délky a 36m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotný pozemek je mírně svažitý, s nadstandardní šířkou – 36 m uliční šíře, má ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů. A má pouze jednu sousední stavební parcelu.

Veškeré inženýrské sítě  na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě zkolaudovány 08/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

Stavební pozemek určený pro stavbu většího rodinného domu . Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 853m² s rozměry 65m délky a 31m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotný pozemek je mírně svažitý, s nadstandardní šířkou – 31m uliční šíře, má ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů.

Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě zkolaudovány 08/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

V přímém zastoupení vlastníka, nabízíme jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 1191m² v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.

Pozemek má jižní orientaci a je situován v horní části této lokality, čímž skýtá možnost netradičního architektonického řešení. Zástavba bude realizována jen ja spodní straně pozemku.

V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.

Pozemek obdélníkového tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:

  •  el. energie
  •  voda
  •  splašková kanalizace
  •  plyn
  •  optický kabel
  •  příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací, s veřejným osvětlením – v majetku obce Nemojany, která na ní zajišťuje údržbu.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.

Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky. A tzv. přes kopec je vyhlášené přírodní koupaliště u Libuše s ikonickým kioskem PANELKA.

Prodej Rodinného domu 120m2 s pozemkem 378m2 v obci Habrovany v okresu Vyškov.
Řadový rodinný dům k demolici s krásným kaskádovitým pozemkem o ideální velikosti 378m2.
Rodinný dům se nachází v klidné části Habrovan vedle velmi povedeného zrekonstruovaného rodinného domu.

Domek či chalupa v Habrovanech, Kdo má rád vesnický klid kousek od lesa, ať už na bydlení či rekreaci a je nenáročný, nechť se s touhle nemovitostí seznámí. Útulný domek s klasickou dispozicí tj. vjezd s velkými vraty, které vedou na dvůr i do obytné části. Dále následuje chodba do kuchyně a do dalších dvou pokojů. Původní koupelna je pouze se studenou vodou a splachovacím wc. Teplá voda na ohřev dřevem! Vytápění je plynovým kotlem. Elektroinstalace je původní, v kuchyni jsou i klasická kamna na dřevo plus el. sporák. Zdivo je z nepálených cihel.

Nabízí se drobné úpravy, které by vedly ke zvýšení standardu nebo ji lze nechat k rekreaci tak jak je..

Obec Habrovany se nachází 3 km od Rousínova, 30 km od Brna a hlavně kousíček od lesa – Drahanské vrchoviny, má základní vybavení: obchod, hospodu – kde vaří, základní školu 1-5 třída, mateřskou školu a velmi dobré autobusové spojení.

No prostě správný vesnický domek na Jižní Moravě.

Samostatně stojící Rodinný dům 6+kk v Rousínově s výhledem – ve fázi hrubé stavby. Představujeme Vám RD připravený k dokončení dle Vašich požadavků.

Dům je ve fázi hrubé stavby a jeho dokončení čeká jen na Vás. Tento dům o dispozici 6+kk, nabízí mnoho prostoru pro početnou rodinu resp. drobnými dispozičními úpravami lze změnit i jeho vnitřní uspořádání.

Dům má veškeré inženýrské sítě před pozemkem, s nájezdem na komunikaci. Svislé konstrukce jsou kompletně ze systému YTONG, střecha je opatřena taškami BRAMAC, okna a dveře jsou plastová s izolačními trojskly.

Energetický štítek naprojektované stavby B. Dům je koncipován s vytápěním pomocí Tepelného čerpadla a rozvadeč je uzpůsoben FVE.

Pro dokončení je orientační rozpočet 2,5-3,0 mil.Kč Majitel je připraven poskytnou potřebnou součinnost při přípravě dokončovacích prací.

Rousínov patří mezi velmi žádané lokality, neboť nabízí velmi dobrou infrastrukturu – školy, školky,restaurace, několik obchodů s potravinami, poštu a bohaté kulturní a sportovní vyžití s dobrou dojezdovou vzdáleností do Brna – 25km a Vyškova – 12km a intenzivním autobusovým spojením.

Velmi výrazným pozitivem je blízkost Rousínova k přírodě, za 3km začínám Drahanská vrchovina s obrovským turistickým potenciálem.

VELKÝ BYT V PARKU BRNO – ČERNÁ POLE. Tento prvorepublikový byt je určen k rekonstrukci. Nabízíme velmi zajímavý byt k vlastní přestavbě. Jeho poměrně velká výměra cca 95m2, nabízí zajímavý potenciál pro přestavbu. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí na ul. Jugoslávská obklopený městským parkem s velmi dobrým dopravním spojením do centra města. Byt je aktuálně o dispozici 3+1, byt si můžete nerušeně prohlédnout v rámci videoprohlídek. Byt je možné variantně přestavět viz například naše vizualizace v galerii. K bytu patří i část zahrady pro pěstování zeleniny či odpočinku.

V případě zájmu o osobní prohlídku je Vám tým ONYX REALITY plně k dispozici.

STAVEBNÍ POZEMEK pro osobitého klienta. Jedná se menší stavební pozemek o velikosti 353 m2 umístěný ve svahu, který vyžaduje netradiční přístup a tomu odpovídající klientelu. Pozemek je úzký a velmi svažitý, což nejsou pozitivní parametry pro stavební pozemky, ale ve spolupráci v architektem Honzou Tesařem z Brna jsme vytvořili velmi zajímavou zastavovací studii rodinného domu. Její 3D model naleznete v příloze. Jedná se o dvoupodlažní RD zasazený do svahu s otevřením obytných místností na západ. Posuďte sami tuto netradiční, ale velmi zajímavou architekturu.

Pozemek je přístupný ze dvou strana má veškeré inženýrské sítě v přilehlé komunikaci.

Nachází se v Rousínově, ale ve velmi klidné části města. Rousínov disponuje velmi bohatou infrastrukturou vč. sportovního a kulturního života a intenzivním autobusovým spojením s okolními městy.

ZASÍŤOVANÝ STAVEBNÍ pozemek 1.215 m2 pro stavbu polořadového domu. Představujeme Vám tento stavební pozemek v klidné místní části města Rousínova – ve Vítovicích. Ten kdo chce mít pár kroků do lesa a přitom být v dobré dojezdové vzdálenosti do města Brna či Vyškova, tak tato lokalita je to pravé.

Dostupné jsou všechny inženýrské sítě: vodovodní řad, elektrická energie, plynovod a samozřejmě i splašková kanalizace.

Již zde bylo i vydáno ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ, kterému již skončila sice platnost, ale dá se z něj vycházet při dalších stavebních řízeních.

Pozemek má uliční šíři 10,5 metru, je rovinatý s jižní orientací.

Ve Vítovicích je minimální doprava resp. v této části obce není dopravní zátěž vůbec žádná, tedy naprostý klid a blízkost lesa.

Vítovice mají velmi intenzivní autobusové spojení s Rousínovem – s návazností na Brno, Vyškov atd.

V galerii naleznete kromě mnoha fotografií i inspirativní zastavovací studii.

Stavební pozemek pro řadový rodinný dům v Rousínově – Slavíkovicích. Pro tento stavební pozemek o výměře 1133m2, uliční šířce 8,5m je stavebním úřadem vydána pravomocná výjimka pro stavbu řadového RD.

Pozemek je rovinatý, nacházející v zahradách stávajících RD ve Slavíkovicích. Možná zástavba ve v navržena brněnským architektem J. Tesařem a její 3D model naleznete v galerii, stejně jako možné umístění na pozemku. Za navrhovanou stavbou RD se nachází velmi prostorná zahrada v několika ovocnými stromy.

Pozemek je přístupný po nezpevněné cestě (60m), u pozemku je možnost napojení na el. energii. Vodovodní řad a splašková kanalizace je v komunikace (60 m od pozemku). Jako alternativní zdroj pitné vody může být studna s dobrou dosažitelností.

Místní část Slavíkovice je jednou z místních částí města Rousínova, město jenž nabízí velmi bohatou infrastrukturu vč. vzdělání, kultury i bohatého sportovního vyžití. Dále nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost po D1 do Brna či Vyškova a zároveň je to pár minut autem do lesa – Drahanské vrchoviny.

Prodej Stavebního pozemku 977m2 v obci Nemojany v okresu Vyškov.

Krásný stavební pozemek na prodej z developerského projektu Nemojany Podhoří. Stavební pozemek je lichoběžníkového tvaru s výbornou 35m uliční šíří.

Na tomto pozemku lze postavit rodinný dům o velikosti 220m2 zastavěné plochy o 2 nadzemních podlažích a obyvatelného podkroví.

 

 

Jedinečný a jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 977m² rozměry v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.
Pozemek má ideální jižní orientaci, veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:
– el. energie
– voda
– splašková kanalizace
– plyn
– optický kabel
– příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací.
V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.
Pozemek obdélníkového tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.
Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky.

Jedinečný a jeden ze dvou posledních stavebních pozemků v této lokalitě přímo od developera o výměře 2 052m² rozměry v Nemojanech-Podhoří, které jsou v současnosti k prodeji.
Pozemek má ideální jižní orientaci, veškeré inženýrské sítě přivedené na pozemek:
– el. energie
– voda
– splašková kanalizace
– plyn
– optický kabel
– příjezdovou nově vybudovanou dlážděnou komunikací.
V současné době zde probíhá výstavba nových rodinných domů s převážně mladými rodinami.
Pozemek neobvyklého tvaru s dostatečnou šíří k realizování prostorného RD, zastavitelná plocha je 30% a do zastavitelné plochy se NEzapočítávají komunikace, bazény, terasy apod.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu v krásné přírodě, na úpatí Drahanské vrchoviny.
Zároveň však nabízí dobrou dopravní dostupnost do Brna cca 30 minut a 10 minut do Vyškova. Obec Nemojany má nezbytné vybavení vč. mateřské školy a 1. stupně základní školy 5 minut pěšky.

Pronájem obchodního prostoru v blízkosti Zvonařky a Vaňkovky. V novém polyfunkčním domě na ul. Plotní nabízíme tento komerční prostor o výměře 90m2 v přízemí s výlohou, přímo u tramvajové zastávky.

Prostor je velmi vhodným např. pro barber shop resp. kadeřnictví. Prostor je kompletně vybavený včetně vlastního sociálního zařízení, klimatizace s možností parkování přímo před budovou.

KOMERČNÍ PROSTRORY, vhodné pro showroom, reprezentativní obchodní prostory, pobočku banky či pojišťovny v novém polyfunkčním objektu na nově zrekonstruované ulici PLOTNÍ. Tyto prostory jsou možné rozdělit i na dva samostatné prodejní celky. Jsou vybaveny vlastní vzduchotechnikou, klimatizací, ÚT, elektroinstalací, EPS, EZS. V podlaze jsou datové rozvody elektro i elektroinstalace. Garážové stání je součásti ceny. Dále je možno pronajmout parkovací stání přímo před prodejnou pro klienty. K prodejní ploše náleží zázemí ve formě soc. vybavení, samostatné kuchyňky a příručního skladu. Důležitým prvkem je velká prosklená výloha, pro reklamní sdělení – významný provoz tramvají.

K ceně se připočítává DPH.