Prodej Stavebního pozemku Olšany, okres Vyškov

1 130 m2
Info v RK
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

ZASÍŤOVANÉ STAVEBNÍ POZEMKY v OLŠANECH. Na základě výhradního zastoupení majitelů nabízíme k prodeji stavební pozemky v obci Olšany, okres Vyškov. Tento pozemek má plochu 1 130m2 s rozměry 30,5m délky a 39,5m šířky. Toto místo se vyznačuje naprostým klidem a blízkostí přírody, ale i možností být tzv. kousek od Brna.

Samotné pozemky jsou rovinaté s optimální velikostí, mají ideální jižní orientaci s nádherným výhledem do jižní krajiny, a také výjimečnou polohu na okraji naprosto klidné obce – bez jakékoliv dopravy vyjma sousedů.

Veškeré inženýrské sítě budou na hranici pozemku (vodovod – ukončený samostatnou vodoměrnou šachtou, elektřina – přípojná skříň 32A, optický kabel, kanalizace splašková se samostatnou šachtou). Příjezd k pozemku je po nově budované asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením. Všechny tyto sítě se v současné době budují – termín dokončení 04/2023. Z těchto informací vyplývá, že předání pozemků proběhne po kolaudaci IS, a rozparcelování 05-06/2023.

Obec Olšany nabízí základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní obslužnost na D1 a intenzivní autobusovou linku. Do Brna 30 km, do Rousínova 7 km, do Vyškova 10 km a do lesa 0,5 km.

Pozemky jsou situované na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa resp. Drahanské vrchoviny, oblíbené místo cyklistů a turistů.

Na přiložených fotkách můžete vidět infrastrukturu blízkého okolí například: obchod COOP a multifunkční sportoviště 230m; Farma Olšany 670m; rybník Olšany 1,1km; ZŠ Habrovany 2,1km a Zámeckou oranžerii 2,5km.

Bližší informace na našem webu: onyxreality.cz nebo na pozemkyolsany.cz

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 24/08/2023
Umístění pozemku: Klidná část obce
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Rozměry pozemku: 30,5m x 39,5m
Svažitost: Rovný
Orientace pozemku: Jihozápadní
Hodnocení nemovitosti: 4,5/5
Vodovod: Ano
Elektrická energie: Ano
Kanalizace: Ano
Internet: Optický kabel
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat