Prodej Stavebního pozemku, Bohdalice, Okres Vyškov

811 m2
3 950 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Stavební pozemek do dvou milionů korun – cca 400 m2. Na tomto pozemku o výměře 811m2 je povolené postavit Rodinný dům o dvou bytových jednotkách, tak jak vidíte v přílohách naší inzerce a to jak na vizualizacích, tak i v navrhovaném projektu.

Tento projekt Rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami je stavebním zákonem, obcí Bohdalice a OUPR povolen. V praxi to znamená, že v tomto rodinném domě vzniknou tzv. prohlášením vlastníka dvě samostatné bytové jednotky, které budou i takto samostatně zapsané v katastru nemovitostí.

K tomuto rovinatému pozemku vedou veškeré inženýrské sítě (voda, elektrická energie a kanalizace) a tak jak vidíte na aktuálních fotografiích i příjezdová cesta je nově vybudovaná. V okolí panuje čilý stavební ruch s výstavbou nových RD.

Obec Bohdalice je velmi klidnou vesnicí na jih od Vyškova, se základní infrastrukturou. Pokud jste připraveni vlastnit menší pozemek  400m2 a k tomu mít plnohodnotný RD 4+KK s užitnou plochou přes 126m2 a za velmi výhodných cenových podmínek je tento projekt připravený pro Vás.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 16/04/2024
Umístění pozemku: Obytná
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Rozměry pozemku: 29m x 28m
Svažitost: Rovný
Orientace pozemku: Jihozápadní
Hodnocení nemovitosti: 4,5/5
Vodovod: Ano
Elektrická energie: Ano
Plynovod: Ano
Kanalizace: Ano
Internet: Optický kabel
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat