Prodej Rodinného domu, Rousínov, okres Vyškov

149 m2
1 130 m2
9 900 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Tento dům na okraji Vítovic – místní část města Rousínova – je dva roky zkolaudovaný, téměř neobývaný (majitelé dlouhodobě pracují v diplomatických službách) a nyní se majitelé rozhodli jeho prodej svěřit naší realitní kanceláři. Dům je součástí dvojdomu, je dílem architekta Jana Tesaře z Brna a je koncipován pro moderní bydlení mladé rodiny s dětmi. Ideální je především pro mladou rodinu, která hledá bydlení nedaleko od města (do Brna 20 minut a do Vyškova 10 minut) a zároveň chce žít v přírodě (za 5 minut jste v lese), přitom je možnost využití kompletní infrastruktury města Rousínova. Vítovice, kde se dům nachází, jsou místní částí města Rousínova s pravidelným autobusovým spojením.

Z obývacího pokoje můžete velkými prosklenými posuvnými dveřmi vejít na terasu s pergolou a pokračovat dále na prostornou a oplocenou zahradu (750 m2). Dům je postaven z pálených cihelných bloků POROTHERM a celoplošně zateplen. Vybaven je kompletně včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní na chodbě a v ložnici. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačními dvojskly, plynový kotel s napojením na podlahové vytápění v I.NP a teplovodními radiátory ve II. NP, vzduchotechnika je také součástí vybavení. Svá auta můžete parkovat v prostorné garáži s velkorysými úložnými prostory či ji využít jako dvougaráž, k dispozici je i další vlastní parkovací stání. Napojení na inženýrské sítě je kompletní. Navíc je k dispozici retenční nádrž na dešťovou vodu a kromě vody z řádu, můžete využít nově navrtané studny.

O obci Rousínov

Obec Rousínov – okres Vyškov, se nachází na počátku Drahanské vrchoviny, které je tvořena příjemným lesním terénem. Obec má vybudovanou infrastrukturu vč. mateřské a základní školy, obchod, restauraci apod. Výborné dopravní spojení s Brnem cca 20 minut. Cesta z D1 trvá pouze 4 minuty.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 7/03/2023
Stavba: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
Typ domu: Patrový
Podlaží: 2
Plocha zastavěná: 149 m²
Plocha pozemku: 1 130 m²
Plocha zahrady: 750 m²
Parkování: Ano
Garáž: 34 m²
Voda: Dálkový vodovod
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat