Prodej Rodinného domu s INVESTIČNÍM POTENCIÁLEM, Tvarožná, Okres Brno-Venkov

405 m2
449 m2
7 800 000
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Prodej RODINNÉHO DOMU s  INVESTIČNÍM POTENCIÁLEM nebo PROSTOREM k PODNIKÁNÍ 10 minut od BRNA. Bydlení k nastěhování ihned, spojené prostorem k podnikání nebo s investiční příležitostí. Tato nemovitost vyniká velkou zastavěnou plochou a velkou uliční šíří 33 metrů. Díky těmto parametrům skýtá nemovitost velký investiční potenciál. Nejpřirozenějším využitím je drobná přestavba, která umožní komfortní bydlení v rodinném domě 4+kk s prostorem k podnikání a tento prostor může být i alternativně využit na samostatný byt 1+kk s vlastním vstupem. Ovšem těmito možnostmi potenciál této nemovitosti nekončí. Nabízí se nadstavba, která umožní vznik dalších 4 bytových jednotek / ateliérů. Pro další byty jsou možné až tři samostatné vstupy se třemi parkovacími místy. Tento záměr je v souladu s platným územním plánem obce Tvarožná, okres Brno – venkov. Obec má naprostý nedostatek volných bytů.

Stávající přízemní rodinný dům je ve velmi dobrém technickém stavu a je nyní tvořen třemi obytnými místnostmi: obývací pokoj 16 m2, ložnice 19m2, dětský pokoj 12m2 a kuchyní 14m2 propojenou s verandou, koupelnou a wc a s velmi bohatým příslušenstvím. To je tvořeno podnikatelským prostorem/dílnou, sklepem, garáží a dalšími prostory. Dům byl na jaře letošního roku ještě obydlený.

Dům se nachází v centrální části obce Tvarožná, je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ústřední topení s plynovodním kotlem se zrekonstruovanými rozvody s teplovodními radiátory. Elektroinstalace taktéž prošla výměnou. Na dům navazuje částečně zastřešený dvůr, který nabízí nerušený pobyt pro odpočinek či grilování.

Jak by tento dům mohl vypadat po drobné přestavbě nebo i jen nově vybavený si můžete prohlédnout v naší vizualizaci v galerii nebo našich stránkách ONYXREALITY.cz architektonickou studii vypracoval architekt Liskij.

 

Obec Tvarožná, okres Brno – venkov je spojena s Brnem dálnicí D1, nájezd je vzdálený 3 km. Mezi Tvarožnou a Brnem je velmi intenzivní autobusové spojení. V obci Tvarožná je následující infrastruktura školka, škola, obchod s potravinami, hospoda, pošta. Okolí obce je proslavené bitvou Tří císařů.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 14/11/2022
Budova: cihlová
Stav: dobrý
Typ stavby: patrový
Počet podlaží: 2
Počet podzemních podlaží: 1
Výtah: NE
Bezbariérový přístup: NE
Okolní zástavba: obytná
Umístění : centrum obce
Zdroj vody: dálkový vodovod
Rozvod topení: lokální plynové
Rozvod plynu: plynovod
Elektřina: 230V a 400V
Typ odpadu : veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace: asfaltová
Telekomunikace: telefon a internet
Doprava: dálnice, silnice a autobus
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat