Prodej Rodinného domu, Rousínov, okres Vyškov

192 m2
789 m2
6 975 000
(včetně právního servisu, bez provize RK)

Informace o nemovitosti

Samostatně stojící Rodinný dům 6+kk ve výstavbě, v Rousínově s výhledem. Představujeme Vám RD připravený na dokončení, dle Vašich požadavků!
Dům je ve fázi hrubé stavby a jeho dokončení čeká jen na Vás. Tento dům o dispozici 6+kk, nabízí mnoho prostoru pro početnou rodinu resp. drobnými dispozičními úpravami lze změnit i jeho vnitřní uspořádání.
Dům je možné koupit tzv. tak leží a běží tj. ve fázi Hrubé stavby za 7,24 mil. Kč a nebo si jej nechat dostavět současným vlastníkem plně dokončený za 11,24 mil.Kč. Součástí galerie je i vizualizace, jak bude dům vypadat dokončený.
Energetický štítek je B, součástí ceny je dodávka tepelného čerpadla vzduch/voda, které zásobuje podlahové vytápění celého domu, dům bude připravený na instalaci FVE. Samozřejmostí je kvalitní zateplení a plastové okna s izolačními trojskly. Koupelny budou vybaveny ve standardu Ptáček-CONCEPT opět s možností vlastní výběru a designu.
Součástí ceny nejsou tyto dodávky: garáž, terasy, bazén, zimní zahrada, kuchyňská linka.
Rousínov patří mezi velmi žádané lokality neboť nabízí velmi dobrou infrastrukturu, dobrou dojezdovou vzdálenost do Brna – 25km a Vyškova – 12km.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 26/05/2023
Stavba: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
Typ domu: Patrový
Podlaží: 2
Plocha zastavěná: 192 m²
Plocha pozemku: 789 m²
Plocha zahrady: 454 m²
Parkování: Ano
Plyn: Plynovod
Kanalizace: Ano
Voda: Dálkový vodovod
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat