Prodej Pálenice, Rousínov, okres Vyškov

130 m2
364 m2
10 400 000 Kč
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Zavedená a fungující PALÍRNA v Rousínově je k prodeji! Naše RK ONYX REALITY exkluzivně nabízí tuto nemovitost včetně plně funkční palírenské technologie – DESTILA KPD 300 – jako výjimečnou podnikatelskou možnost.

Objekt byl postaven v roce 2005 a je plně vybaven pro palírenský provoz. Po 17 letech úspěšného provozu odcházejí majitelé do důchodu a proto se rozhodli svěřit naší RK ONYX REALITY její prodej. Návratnost této investice je 5-6 let.

Obrat za poslední tři sezóny dosáhl 12 mil. Kč Při současné inflaci se jedná o ojedinělou provozně investiční příležitost. Průměrný výkon pálenice 22.000 litrů ročně, tento údaj je doložitelný. Pálenice má stabilní a širokou klientelu z blízkého i vzdáleného okolí.

Objekt se nachází na frekventovaném místě na křižovatce u PENNY v Rousínově. Součástí prodeje je pozemek o výměře 364 m2, přičemž je z něj zastavěno 130 m2 vlastním objektem.

Objekt je tvořen hlavní palírnou s kanceláří, sociálním zařízením, kvasírnou a technickou místností. Samozřejmostí je velká 32m3 jímka na výpalky. Palírna je také vybavena vývěvou pro čerpání kvasu.

Parkování a bezproblémový příjezd z hlavní silnice pro zákazníky. Součástí prodeje je i licence pro provoz od Ministerstva zemědělství ČR.

Preferovanou možností prodeje je prodej obchodní podílu společnosti, která je vlastníkem nemovitosti a technologie i zmiňované licence.

Provozovatel je připraven nového majitele dlouhodobě proškolit.

Nabízíme zajištění financování nemovitosti a technologie prostřednictvím partnerské leasingové společnosti.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 25/10/2022
Budova: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Typ stavby: Přízemí
Počet podlaží: 1
Bezbariérový přístup: ANO
Okolní zástavba: Obchodní a obytná
Umístění : Centrum obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Rozvod topení : Lokální plynové
Rozvod plynu: Plynovod
Elektřina: 230V a 400V
Typ odpadu: Veřejná kanalizace a jímka
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Telefon a internet
Doprava: Vlak, dálnice, silnice a autobus
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat