Prodej Bytu, Rousínov, okres Vyškov

49 m2
4 200 000 Kč
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Bydlení v žádané lokalitě ROUSÍNOV – ulice Zahradní. Tento rousínovský bytový komplex Vám nabízí bydlení v centru města Rousínova, s vlastním pohodlným parkování, jedním dětským hřištěm a jedním sportovištěm – dostupné pouze residentům. Jedná se o byt 2+kk, s velkým balkónem, přístupným jak z ložnice tak i z obýváku. Byt je ihned k nastěhování resp. k pronájmu. Naše RK Vám nabízí zajištění dlouhodobého nájmu solidními klienty.
Tento byt má velmi dobrou dispozici o čemž se můžete přesvědčit na video prohlídce v galerii nebo přímo na místě, rádi Vám kdykoliv tento byt ukážeme. Tato lokalita Rousínov – Zahradní, stojí za prohlídku osobně! Byt je ve II.NP, přičemž z chodby je vstup do sympatického obytného prostoru 22m2 (obývák + kuchyně) s přímým vstupem na balkón 6m2, samostatná ložnice 11m2 ta má také přístup na balkón. Koupelna je spojena s wc 4m2, byt má zádveří 2m2 a menší šatnu 2m2.

 

Rousínov disponuje veškerou potřebnou infrastrukturou, školky, školy, restaurace i pestrá nabídka sportovišť. Nesmíme opomenout blízkost lesa a Drahanské vrchoviny vzdálené 4km.

Rousínov a okolí nabízí široké možnosti pracovního uplatnění a výbornou dopravní dostupnost ať už autobusy, tak i dálnicí D1, do Brna a Vyškova.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 14/10/2022
Budova: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Typ stavby: Bytový dům
Počet podlaží: 4
Umístění podlaží: 2.
Bezbariérový přístup: ANO
Okolní zástavba: Obchodní a obytná
Umístění : Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Rozvod topení : Ústřední plynové
Rozvod plynu: Plynovod
Elektřina: 230V a 400V
Typ odpadu: Veřejná kanalizace a jímka
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Telefon a internet
Doprava: Vlak, dálnice, silnice a autobus
Energetická náročnost budovy: : Třída C - úsporná
Výtah: NE
Parkovací stání: ANO
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat