Prodej Bytu, Moravany, okres Brno-Venkov

67 m2
5 500 000 Kč
(včetně právního servisu a provize)

Informace o nemovitosti

Nejvýhodnější investice v této lokalitě. V lokalitě ulic Jabloňová a Višňová v Moravanech u Brna, okres Brno – venkov, se nachází několik podobných bytů k prodeji. Tento byt je z nich aktuálně nejlevnější, při porovnání relevantních parametrů, tím pádem je to nejvýhodnější investice ať už pro bydlení, tak především pro pronájem. Tento byt 2+kk s terasou a sklepem je ihned k nastěhování resp. k okamžitému pronájmu. Nabízíme Vám zajištění solidních nájemníků, na dlouhodobý pronájem.

Byt se nachází ve IV. patře bytového domu, samozřejmostí je výtah. Tento bytový dům je postaven v roce 2016 a má výborné energetické hodnocení TŘÍDA B. Tj. minimální náklady na provoz bytu, za všechny energie se “vejdete” do 3.000,- Kč měsíčně.

Zde je základní popis bytu: prostorná chodba 8m2, se vstupem do obývacího pokoje spojeného s prostorným kuchyňským koutem 26m2, vstupem na balkon 7m2, dále se z chodby dostanete do velké ložnice 17m2, se vstupem na terasu a z chodby jsou ještě další dva vstupy do prostorné koupelny 4m2 a samostatného wc 2m2. V suterénu domu se nachází uzamykatelný sklep 3m2, který je dobře zabezpečen přes několik uzamykatelných dveří. K bytu může být nabídnuto i venkovní parkovací stání. Doporučuji se podívat na naši video prohlídku, která Vám napoví podstatně víc. Úplně nejvhodnější, je zavolat na naše telefonní čísla a my Vám byt ukážeme.

U domu zastavuje MHD, v bezprostřední blízkosti je OC FUTURUM. Výborné dopravní napojení na D1, D2 a výpadovku na Vídeň. Bydlíte v Brně, ale přesto ve velmi klidné lokalitě.

Vaše ONYX REALITY.

Podrobnosti o nemovitosti

Aktualizace: 14/11/2022
Budova: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Typ stavby: Bytový dům
Počet podlaží: 4
Umístění podlaží: 4.
Bezbariérový přístup: ANO
Okolní zástavba: Obchodní a obytná
Umístění : Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Rozvod topení : Ústřední plynové
Rozvod plynu: Plynovod
Elektřina: 230V a 400V
Typ odpadu: Veřejná kanalizace a jímka
Příjezdová komunikace: Asfaltová
Telekomunikace: Telefon a internet
Doprava: Vlak, dálnice, silnice a autobus
Energetická náročnost budovy: Třída B - velmi úsporná
Výtah: ANO
Parkovací stání: ANO
ONYX REALITY

Kontaktujte nás

Vážení, zanechte nám prosím Vaše základní kontaktní údaje, abychom Vás mohli obratem kontaktovat ať chcete znát cenu Vaši nemovitosti nebo chcete jen zkonzultovat svůj záměr.

Těší nás, že jste v nás vložili Vaši důvěru.
Vaše ONYX REALITY.

Kontaktovat